Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Film Type | Plain |
| Film Width | 250 mm |
| Roll Width | 60 Inch |
| Length | 100 m |
| Surface Finish | Matt |
| Application | Labels, Lamination, Flexible Packing |
| Core Size | 3 inch |
| Treatment | Untreated |
| Packaging Type | Roll |
| Max Roll Diameter | 400 mm |
Additional Information: